Şerit Komutlarını Atla

HABER ARŞİVİ

“19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN”

  Gebze Gençlerbirliği Spor Kulübü olarak Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 97. yıl dönümünde, başta sporcularımız olmak üzere tüm gençlerin ve halkımızın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyoruz. 19 Mayıs'lar sadece büyük bir... (678)

“23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun”

  Başta sporcularımız olmak üzere, tüm çocukların bayramını kutlarız.

TBMM’nin açılış tarihi olan 23 Nisan 1920 tarihi 1921 yılından sonra “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” olarak kutlanmaya başlamış ve dünyadaki ilk ve tek çocuk bayramıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu M. Kemal Atatürk bu ö... (557)

“CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN !!”

  19 Mayıs 1919’da Ulu Önder M. Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak büyük fedakarlıklarla başlattığı milli mücadele Türk milletinin inanç ve azmiyle başarıyla sonuçlanmış ve 29 Ekim 1923 tarihinde Cumhuriyetin ilanı ile Türkiye Cumhuriyeti Devleti kurulmuştur. Atatürk’ün “Türk Milletinin karakterine ve ... (658)

“MUSTAFA TÜTÜNCÜ’NÜN ACI GÜNÜ..”

  Kulübümüzün Atletizm Antrenörlerinden Mustafa Tütüncü’nün annesini vefat ettiğini üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.

Gebze Gençlerbirliği Spor Kulübü olarak Merhumeye Allah’tan rahmet Mustafa Hoca ve tüm Tütüncü ailesine başsağlığı diliyoruz. ... (764)

“GENÇ YETENEKLER ARANIYOR...”

  2015 – 2016 Sezonu Yıldız Erkek ve Genç Erkek Basketbol takımlarmızda oyuncu olmak isteyen basketbol oynayan, veya Basketbol branşına yeteneği olan gençlerimizi takım idmanına çıkma ve seçilme şansı veriyoruz.

Basketbol oynayan veya yeteneğine güvenen 1998-2002 doğumlu Erkekleri aşağıdaki tar... (1339)

“BASKETBOL SPOR OKULU BAŞLIYOR !!!”

  Kulübümüzün 2015 - 2016 Sezonu Basketbol Spor Okulu 01 AĞUSTOS CUMARTESİ günü başlayacaktır. Çalışmalar,10:30 - 12:00 saatleri arasında Gebze Kapalı spor Salonunda yapılacak.

Spor okulana 2002- 2007 doğumlu kız ve erkek öğrenciler kayıt yaptırabilirler.... (1648)

“MUTLU BAYRAMLAR ”

  Başta kulübümüzün Teknik Ekibi, Sporcuları, taraftarları olmak üzere tüm spor camiasının, hemşerilerimizin ve tüm İslam aleminin Mübarek Ramazan Bayramını Kutlar, nice mutlu bayramlar yaşamanızı dileriz. GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ YÖNETİMİ ... (753)

“TEBRİKLER CENGİZ HOCAM..”

  Kocaeli Basketbol il temsilciliği görevni üstlenen Sn. Cengiz Kahraman’a yeni görevinin hayrlı olmasını diliyor ve görevinde sonsuz başarılar diliyoruz.... (800)

“TEBRİKLER & MUTLULUKLAR”

  Eski Voleybol antrenörümüz Gülsu Çelik, 11 Temmuz’da Fikret Ayan ile nişanlanmıştır. Gülsu & Fikret çiftini tebrik ediyor, mutlu birlikteliklerinin bir ömür boyu sürmesini diliyoruz.... (741)

“19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun…..”

  Gebze Gençlerbirliği Spor Kulübü olarak Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 96. yıl dönümünde, başta sporcularımız olmak üzere tüm gençlerin ve halkımızın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyoruz.

19 Mayıs'lar sadece büy... (810)

“BAŞARILAR..”

  Başta sporcularımız olmak üzere TEOG sınavına giren tüm üğrencilere başarılar dileriz.

GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ S.K. ... (667)

“23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN..”

  Başta sporcularımız olmak üzere, tüm çocukların bayramını kutlarız.

TBMM’nin açılış tarihi olan 23 Nisan 1920 tarihinden sonra, 1921 yılından sonra “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” olarak kutlanmaya başlamış ve dünyadaki ilk ve tek çocuk bayramıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu M. Kemal A... (648)

“ATLETLERİMİZ TUTULMUYOR..”

  12.04.2015 tarihinde Edirne ilinde ve 18 nisan Cumartesi günü Balıkesir ilinde yapılan TAF Turkcell Küçükler Atletizm yarışmalarında Gebze Gençlerbirliği Sporcuları başarılı bir performans sergileyerek her iki yarıştan da iki madalya ile döndüler.

Edirne yarışında, 1000 m kızlarda Eminenur Güven... (843)

“BASKET ŞOV DEVAM EDİYOR..”

  Minik basketbolcularımız galibiyetlerine bir yenisini eklediler. Gruptaki dördüncü maçlarında Yuvam İzmit takımını Gebze’de ağırlayan takımız karşılaşmadan galibiyet ile ayrılarak üçüncü galibiyete ulaştı.

GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ 52 – 14 YUVAM İZMİT

Karşılaşmaya hızlı başlalayan GGB takımı maç... (851)

“ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR.....”

  Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor Ilçe Müdürü Mücahit Sak, Aynur Bayraktar ile dünya evine girdi. Kalabalık bir misafir grubu önünde gerçekletirilen nikah töreni ile evlenen çifti tebrik eder, mutlulukarının bir ömür boyu sürmesini dileriz.... (769)

“MİNİKLER GALİBİYETLE BAŞLADI..”

  Kocaeli Minik Erkekler Basketbol Teşvik ligi A grupta mücadele eden minik basketbolcularımız ilk maçlarında Derince Spor salonunda Körfezin Yıldızları takımına konuk oldular.

Hayatında ilk defa maça çıkan oyuncularımızın tamamı, maç boyunca çok heyecanlıydılar. Takım antrenörleri Metin Gezginci ... (909)

“GGB YÖNETİMİNİN İL MÜDÜRÜ ZİYARETİ. ”

  Kasım ayında yapılan kongrede Kulüp Başkanı seçilen Sadettin Ay ve Yönetim Kurulu üyelerimizden İbrahim Akçay, Metin Gezginci ve Mustaf Karabıyık Kocaeli Gençlik Hizmetleri İl Müdürü Muzaffer Çintımar’a nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

Kulüp Yönetiminin Çintimar’ı ziyareti çok samimi bir orta... (805)

“GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ TÜRKİYE YARI FİNALLERİNDE.”

  Kocaeli’nin ev sahipiliğinde Gebze’de gerçekleştirilen Genç Erkekler Hentbol Bölge Şampiyonasında Tekirdağ temsilcisi Akçeşme Spor Kulübünü 36-22 yenerek Türkiye Şampiyonası Yarı Final Grubuna katılmaya hak kazandı.

Hentbolde her kategoride başarılı sonuçlar alan takımımızın başarıları il dışın... (963)

“MELİH TEKİNER VEFAT ETTİ”

  Gebze’nin eski esnaflarından, Tayfun Spor’un kurucu başkanı Melih Tekiner’in vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Gebze Gençelerbirliği Spor Kulübü olarak Melih Tekiner’e Allah’tan rahmet, kederli ailesine, sevenerine ve Tayfun Spor camiasına başsağlığı diliyoruz. ... (757)

“GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ TÜRKİYE YARI FİNALLERİNDE.. ”

  Düzce’de gerçekleştirilen Küçük Erkekler Hentbol Bölge Şampiyonasında çok başarılı sonuçlat alan takımımız grubunu lider tamamladı.

Kocaeli ili temsilcisi Gebze Gençlerbirliği ile birlikte grupta yer alan Bolu, Sakarya, Düzce, Zonguldak, ve Ankara temsilcilerinden oluşan grupta rakiplerine karşı... (838)

“GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ FIRTINASI BÖLGE ŞAMPİYONASINDA DA DEVAM EDİYOR”

  Gebze Gençlerbirliği S.K 21 – 7 Düzce Gençlik S.K

Gebze Gençlerbirliği S.K 28 – 14 Sakarya Bş. Bld. S.K

Gebze Gençlerbirliği S.K 31 – 15 Bolu Spor Lisesi S.K

16 Şubat Pazartesi günü Düzce’de başlayan Küçük Erkekler Hentbol Şampiyonasına fırtına gibi başlayan takımız galibiye... (813)

“HENTBOL DE KUPALAR ARD ARDA GELİYOR”

  2014 – 2015 sezonu Hentbol Küçük kız ve Küçük Erkeler Kocaeli Yerel ligi müsabakaları tamamlandı. Son maçlar ardından küçük kız takımımız ligdeki ilk yılında 3. olma başarısını gösterirken Küçük Erkek Takımımız geleneği bozmayarak Kocaeli Şampiyonu olmuştur. Kızlarda 1. ve 2. olan Gebze GHSK ve Erk... (1046)

“İLK ŞAMPİYONLUK GENÇLERDEN”

  DERİNCE GENÇLİK S.K 20- 37 GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ

Gebze Gençlerbirliği’nde sezonun ilk şampiyonluğu Hentbol’den geldi. Genç Erkek Hentbol takımı bitime bir maç kala güçlü rakibi Derince Gençlik Sporu farklı mağlup ederek Kocaeli şampiyonu oldu.

Derince Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmaya çok... (720)

“GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ VOLEYBOL CAMİASINI YEMEKTE BULUŞTURDU”

  Gebze Gençlerbirliği Spor Kulübü’nün ev sahipliğinde Cağ Kebap Restaurant’ta gerçekleştirilen Voleybol Branş yemeğine ilgi büyüktü. Yemeğe katılanlar arasında Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Mücahit Sak, voleybol il temsilcisi Ömer Gültekin, Kemali Şen, Gebze Gençlerbirliği Kulüp başkanı Sadetti... (1194)

“GEBZE KAYMAKAMINA ZİYARET.”

  Gebze Kaymakamı Sayın Mehmet Arslan ,Gebze Gençlerbirliği Spor Kulübü’nün 9 Kasım’da seçilen yeni yönetimini makamında kabul etti.

Kulüp Başkanı Sadettin Ay ile yöneticilerden Metin Gezginci, Mustafa Karabıyık, Metin Sugurtin ve Seval Gezginci’den oluşan ziyaret ekibi, kaymakan beye kulüp çalışm... (729)

“SPOR KAMUOYUNA DUYURU !!!”

  27 Kasım 2014 Perşembe günü saat 19:30’da Gebze Spor Salonunda oynanması gereken Gebze Gençlerbirliği – Derince Gençlik müsabakasına, Gebze Gençlerbirlği Genç Erkek Hentbol(A) takımı içindeki birkaç sporcunun disiplinsiz davranışları nedeniyle Gebze Gençlerbirliği Yönetim Kurulu tarafından çıkmama k... (561)

“MİNNET ve SAYGI İLE ANIYORUZ”

  Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ü ölümünün 76. yıl dönümünde minnet ve saygı ile anıyoruz. Onun ve silah arkadaşlarının aziz ruhları için rahmet diliyoruz.

GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ... (518)

“GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ BASINLA BULUŞTU”

  Kulübümüzün Gebze Yavuz Usta Cağ Kebap Restaurant’ta düzenlediği basın toplantısına, Gebze’deki yerel basın temsilcileri, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Mücahit Sak, Mustafa Paşa Spor Kulübü Başkanı Bülent Değirmenci, Gebze Gençlerbirliği Spor kulübü Başkanı Metin Gezginci, Yöneticiler İbrahim ... (777)

“CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN !!”

  19 Mayıs 1919’da Ulu Önder M. Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak büyük fedakarlıklarla başlattığı milli mücadele Türk milletinin inanç ve azmiyle başarıyla sonuçlanmış ve 29 Ekim 1923 tarihinde Cumhuriyetin ilanı ile Türkiye Cumhuriyeti Devleti kurulmuştur. Atatürk’ün “Türk Milletinin karakterine ve ... (429)

“HENTBOLCULARIMIZI KIRŞEHİR’E UĞURLADIK…”

  THF Bölgesel Lig’den 2. lige yükselme maçları için Erkek Hentbol takımımızı Kırşehir’e uğurladık. Gebze Spor salonunda toplanan kafilemizi yöneticileri ve Gençlik Spor Hizmetleri çalışanları uğurladılar.

Zorlu bir gruptan çıkma mücadelesi verecek takımımız, turnuvanın ilk gününde Tokat Hentbol S... (694)

“HOŞGELDİN EGE BEBEK….”

  Basketbol antrenörümüz Erdal Tuncel’in eşi Zeynep hanım, Medikal Park Hastanesinde doğum yaparak bir erkek çocuk dünyaya getirdi. Bebeğe EGE adı verildi.

Ege bebeğe Anne ve babasıyla birlikte, sağlıklı, mutlu uzun bir ömür diliyoruz. ... (593)

“İYİ BAYRAMLAR !!!”

  Başta kulübümüzün Teknik Ekibi, Sporcuları, taraftarları olmak üzere tüm spor camiasının, hemşerilerimizin ve tüm İslam aleminin Mübarek Kurban Bayramını Kutlar, nice mutlu bayramlar yaşamanızı dileriz.

Gebze Gençlerbirliği Spor Kulubü Yönetimi ... (478)

“HENTBOLCULARIMIZ GALİBİYETLE BAŞLADI.

BARTIN GHSİM 22 - GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ 23”

  24 Eylül 2014 Çarşamba günü Bartın’da başlayan 2. Lige yükselme Bölgesel lig müsabakalarının ilk günü tamamlandı.

Günün ilk maçında ev sahibi Bartın GHSİM takımıyla karşılaşan Gebze Gençlerbirliği Spor Kulübü Hentbol takımı rakibini mağlup etmeyi başardı ve turnuvaya galibiyetle başladı.

Tam... (671)

“GÜLLE ATMADA BÜYÜK BAŞARI”

  Sporcumuz Ahmet Can YAMAN 02.06.2014 tarihinde İzmir’de yapılan Okullar Arası Atletizm Şampiyonasında, Gülle Atma branşında 11,60 metre atmış ve Türkiye 2.si olma başarısını göstermiştir. Bu başarısından dolayı sporcumuzu kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

Sporcumuzun başarısında büyük... (691)

“TEBRİKLER GÖLCÜK BASKET”

  İlimizde gerçekleştirilen Küçük Kızlar Basketbol Türkiye Şampiyonası'nda ilimizi başarıyla temsil eden ve büyük bir başarıya imza atarak Türkiye 4.sü olan Gölcük Basketbol Kulübü’nü tebrik ederiz.

.

GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ ... (1213)

“Okullar Arası Hentbol Türkiye Yarı Final Şampiyonası Gebze’de…”

  Türkiye okullar arası küçükler Hentbol yarı ifnal şampiyonası 26-29 Nisan tarihlerinde Gebze kapalı spor salonunda gerçekleştirilecek. Kızlar ve Erkeklerde ilimizi Gebze’den iki okulumuz temsil ediyor.

Kızlarda Ahmet Zeki Büyükkuşoğlu Ortaokulu, erkeklerde ise Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu kocael... (1057)

“HENTBOLCULARIMIZ TARİH YAZIYOR..”

  Giresun'da devam eden Hentbol Yıldız Erkekler Türkiye Final Grubunun bugünkü maçında güçlü rakibi İzmir Kemalpaşa Belediye’sini 29 – 17 gibi farklı bir skorla mağlup ederek Türkiye’nin ilk 8 takım arasında kendine yer bularak büyük bir başarıya imza attılar.

Arkasında büyük bir emek ve özveri ... (814)

“YILDIZ ERKEK HENTBOLCULARIMIZ TÜRKİYE FİNAL GRUBUNDA…”

  Kastamonu’da 2-4 Nisan tarihlerinde, Türkiye Hentbol Federasyonu 2013-2014 sezonu Yıldız Erkekler Yarı Final grubu maçları sonunda, takımımız Final grubuna yükselmeye hak kazandı.

Gebze Spor Salonunda yapılan bir önceki grup maçlarında başarılı olarak yarı final grubu için Kastamonu’ya uğurladığ... (772)

“HENTBOLCULARIMIZ GALİBİYETLE BAŞLADI..”

  26 Mart 2014 Çarşamba (bugün) Gebze spor salonunda başlayan Yıldız Erkekler Hentbol Türkiye Şampiyonası grup maçlarının ilk günü tamamlandı.

İlimizi temsil eden Gebze Gençlerbirliği takımı ilk gün oynadığı tek maçı kazanarak, galibiyet ile başladı. Kocaeli ve Zonguldak temsilcileri günü birer ma... (854)

“YILDIZ ERKEKLER GRUP KURALARI ÇEKİLDİ”

  26 Mart 2014 Çarşamba günü başlayacak olan Yıldız Erkekler Hentbol Türkiye Şampiyonası grup maçları kuraları Gebze amatör spor evinde çekildi. Gebze spor salonunda oynanacak maçların programı aşağıdaki gibidir.... (807)

“YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GRUP MAÇLARI GEBZE’DE...”

  Türkiye Hentbol Federasyonu 2013-2014 sezonu Yıldız Erkekler grup maçları 26-29 Mart 2014 tarihleri arasında Gebze Kapalı Spor Salonunda oynanancak.

Grup maçlarının gerçekleştirileceği 6 merkezden biri olan Kocaeli grubunun maçlarına Gebze olarak ev sahipliği yapacağız. Yıldız Erkekler kategori... (774)

“GEÇMİŞ OLSUN BÜYÜK BAŞKAN...”

  Gebze Gençlerbirliği Spor Kulübü başkanı Sayın Metin Gezginci geçirdiği kalp rahatsızlığı nedeniyle Gebze Medikal Park Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştır.

Sağlık durumu iyi olan başkanımıza acil şifalar ve kısa sürede aramıza dönmesini diliyoruz. ... (986)

“HAKAN BOZTEPE’NİN ACI GÜNÜ..”

  Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünde Görev yapan Hakan Boztepe’nin babasının vefat ettiğini üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.

Gebze Gençlerbirliği Spor Kulübü olarak Merhuma Allah’tan rahmet Boztepe ailesine başsağlığı diliyoruz. ... (778)

“GEÇMİŞ OLSUN FATİH HOCAM..”

  Gebze Gençlerbirliği küçük takım voleybol antrenörü Fatih Kutlu’nun babası rahatsızlık geçirmiştir.

Gebze Gençlerbirliği Yönetim kurulu olarak hocamıza geçmiş olsun diyor, babasına acil şifalar diliyoruz. ... (863)

“GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ S.K. 26 – 39 MUĞLA BELEDİYE S.K.”

  THF 2.ligi A grubunda mücadele eden, Gebze Gençlerbirliği Erkek Hentbol takımı, sahasında karşılaştığı Muğla Belediye Spor Kulübüne 39 – 26 mağlup oldu. Maça iyi başlayan takımımız ilk 20 dakikada rakibiyle kafa kafaya bir mücadele sergiledi. Karşılaşmanın ilk devresi rakibin 5 farklı galibiyeti ile... (1240)

“ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN..”

  Dünyanın en kutsal vazifesini yapan tüm öğretmenlerimizi sevgiyle gönülden kutlarız.

Öğretmenler gününüz kutlu olsun... ... (976)

“AVRASYA MARATONUNDA KOŞTUK”

  17 KASIM 2013 Pazar günü yapılan eski adı ile Avrasya yeni adı ile Vodafone İstanbul Maratonuna Kulübümüz adına yöneticimiz Sadettin Ay katıldı.

Güzel bir sonbahar gününde gerçekleşen maratonda 10 km parkuruna katılan yöneticimiz KAÇUV (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı) ile Gebze Eğitim Uygulama O... (748)

“CAHİT PENEKLİOĞLU’NUN ACI GÜNÜ..”

  Osmangazi Ortaokulu Müdürü ve kulübümüzün yönetim kurulu üyesi Cahit Penkelioğlu’nun annesinin tedavi gördüğü Darıca Farabi Hastanesinde vefat ettiğini üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.

Gebze Gençlerbirliği Spor Kulübü olarak Merhumeye Allah’tan rahmet Peneklioğlu ailesine başsağlığı diliyoruz. ... (959)

“KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL İLK DEVRE MAÇLARI TAMAMLANDI”

  Gebze Gençlerbirliği, mücadele ettiği C Grubunda ilk devrenin son maçında rakibi Gebze İvme Sporu 103 – 32 gibi büyük bir farkla mağlup etmeyi başardı. 2. periyodu da 50 -10 önde tamamlayan küçük erkek takımımız farklı bir galibiyetle ilk maçlarını tamamladı.

İlk maçlar sonunda sayı averajı ile ... (1141)

“GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ SK. 19 – 31 ÖZEL AKDENİZ YÜKSELİŞ KOLEJİ ”

  THF 2.ligi A grubundaki mücadele eden, Gebze Gençlerbirliği Erkek Hentbol takımı, sahasında ki ilk maçında Antalya temsilcisi Özel Akdeniz Yükseliş Kolejini ağırladı. Maça kötü başlayan ve devre boyunca tutuk görünen takımımız karşılaşmadan 19 – 31 mağlup ayrıldı.

Karşılaşmaya Kocaeli Hentbol ca... (1298)

“HENTBOLCULARIMIZ MAÇA HAZIR”

  THF 2. lig Erkeler A Grubunda mücadele eden Gebze Gençlerbirliği Hentbol takımımız sahasındaki ilk maçında Antalya temsilcisi Özel Akdeniz Yükseliş Koleji takımını konuk ediyor. Gebze Spor Salonunda oynanacak mücadele saat 13:00 ’te başlayacak.

Sahasında sezonun ilk maçına çıkacak takımımıza de... (734)

“AYDIN PTT 48 - 23 GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ S.K”

  Türkiye Hentbol 2. ligi A grubunda mücadele eden Gebze Gençlerbirliği Erkek Hentbol takımımız sezonun ilk maçında deplasmanda Aydın PTT takımına mağlup oldu.... (904)

“HENTBOL TAKIMIMIZI AYDIN’A UĞURLADIK…”

  Türkiye Hentbol 2. liginde mücadele eden Erkek Hentbol takımımız sezona Aydın deplasmanında başlıyor.

Aydın PTT Spor ile Pazar günü saat 13:00 te karşılaşacak olan Gebze Gençlerbirliği Hentbol takımımızı Aydın’a uğurladık.

Gebzemizi 2. ligde temsil etmenin gururunu yaşayan takımımıza yarın o... (919)

“HENTBOL LİGİ BAŞLIYOR…”

  2013-2014 sezonu Hentbol 2. ligi A Grubunda mücadele edecek Erkek Hentbol takımımız 3 Kasım 2013 Pazar günü sezonun ilk maçına çıkıyor.

Gebze Gençlerbirliği Spor Kulübü Hentbol takımı, 7 takımın yer aldığı grupta, sezona deplasmanda oynayacağı Aydın PTT Spor Kulübü maçı ile başlayacak. İki takı... (1134)

“CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN !!”

  19 Mayıs 1919’da Ulu Önder M. Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak büyük fedakarlıklarla başlattığı milli mücadele Türk milletinin inanç ve azmiyle başarıyla sonuçlanmış ve 29 Ekim 1923 tarihinde Cumhuriyetin ilanı ile Türkiye Cumhuriyeti Devleti kurulmuştur. Atatürk’ün “Türk Milletinin karakterine ve ... (835)

“Yöneticilerimiz Hentbol İl Temsilciliği ile Bir Araya Geldi..”

  2013-2014 sezon öncesi Gebze Gençlerbirliği Spor Kulübü öncülüğünde Kocaeli Hentbol il temsilciliği ve kulüp yöneticileri yemekli bir toplantı da bir araya geldi.

Yapılan toplantıda 3 yıl gibi kısa bir sürede Kocaeli ilinde hentbol adına kayda değer önemli çalışmaların yapıldığı, bu çalışmalara ... (730)

“ATLETLERİMİZ CUMHURİYET İÇİN KOŞTULAR…”

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyet’in 90. kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında düzenlediği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun startını verdiği Cumhuriyet koşusuna Gebze Gençlerbirliği atletleri de katıldılar. Atletizm antrenörümüz Mustafa Tütüncü yönetimindeki... (798)

“İYİ BAYRAMLAR !!!”

  Başta kulübümüzün Teknik Ekibi, Sporcuları, taraftarları olmak üzere tüm spor camiasının, hemşerilerimizin ve tüm İslam aleminin Mübarek Kurban Bayramını Kutlar, nice mutlu bayramlar yaşamanızı dileriz. Gebze Gençlerbirliği Spor Kulubü Yönetimi ... (739)

“SPOR OKULLARI BAŞLIYOR !!!!!!!!!!!!”

  Gebze Gençlerbirliği Spor Kulübü, 2013 - 2014 Dönemi Basketbol Spor Okulu çalışmalarına 12 Ekim 2013 Cumartesi günü saat 16:00’da Gebze Spor Salonunda başlıyor. Kayıtlarımız devam etmektedir.

İletişim:

Sadettin Ay - 0533 283 43 87

İbrahim Akçay - 0532 630 09 70... (941)

“GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ’NDEN ALİ FARUK KILIÇ’A NEZAKET ZİYARETİ”

  Gebze Gençlerbirliğ Spor Kulübü başkanı Metin Gezginci ile yöneticiler İbrahim Akçay ve Sadettin Ay Gebze kamuoyunun yakından tanıdığı iş adamı ve Gebze Belediyesi Meclis Üyesi Ali Faruk Kılıç’ı ofisinde ziyaret ettiler.

Önceki yıllarda Gebze Spor2da başkan yardımcılığı görevinde de bulunmuş ola... (1053)

“BAŞARILAR …..”

  8 Haziran Cumartesi günü yapılacak SBS Sınavında başta Gebze Gençlerbirliği Sporcuları olmak üzere tüm öğrecilere BAŞARILAR DİLERİZ.

.

GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ ... (922)

“GEÇMİŞ OLSUN MEHTAP HOCA !!”

  Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde çalışan Jimnastik Antrenörü Mehtap Yıldırım Uzelli başarılı bir operasyon geçirmiştir.

Mehtap Hocaya geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, kendisinin en kısa sürede sağlığına kavuşarak, tekrar salonlara dönmesini, sevenlerine ve öğrenci... (789)

“GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ 31 – 21 ZONGULDAK SANAT TEKNİK VE S.K”

  Derince’de devam eden Hentbol Yıldız Erkekler Türkiye yarı finallerinde 3. gün maçları tamamlandı. .

İlk iki gün maçlarından malubiyetle ayrılan takımımız 3. maçında Zonguldak Sanat Teknik takımını 32-21 mağlup ederek gruptan çıkma şansını sürdürdü. .

Çekişmeli geçen ilk yarı, takımımızın... (1289)

“TÜRKİYE YARI FİNALLERİ BAŞLIYOR...”

  Türkiye Hentbol Federasyonu 2012-2013 sezonu Yıldız Erkekler Yarı Final müsabakaları 10-14 Nisan 2013 tarihlerinde Türkiye’de 4 farklı ilde oynanacak.

Bölge şampiyonasında ilimizi temsil eden ve gruptan çıkmayı başaran Gebze Gençlerbirliği Spor Kulübü Yıldız Hentbol takımı Türkiye yarı finaller... (905)

“KÜÇÜK ERKEKLER DE ŞAMPİYON….”

  Gebze Gençlerbirliği, Genç ve Yıldız Erkek Hentbol takımlarından sonra Küçük Erkekler kategorisinde de Kocaeli Şampiyonu oldu. Küçük takımımız da ağabeylerini takip ederek ilimizi Bölge Şampiyonasında temsil etme hakkını elde ettiler.

Şampiyonlukları alışkanlık haline getiren, bu büyük başarı... (977)

“HENTBOLCULARIMIZ BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR”

  Yıldız Erkek Hentbol takımımız Türkiye yarı finallerinede.

12 -15 Mart tarihlerinde Sakarya’da yapılan Bölge Şampiyonasından çıkarak Türkiye Şampiyonası Yarı finallere gitmeye hak kazanan Genç Hentbol takımımızdan sonra Yıldız takımımız da yarı finalleri garantiledi.

Kocaeli elemelerinde n... (1125)

“ŞAMPİYONLUK SERİSİ SÜRÜYOR…”

  Hentbolcularımız şampiyonluklara doymuyor. Hentbol takımımız Genç Erkekler kategorisinden sonra Yıldız Erkeklerde de Kocaeli Şampiyonu oldu. Takımımız ilimizi Bölge Şampiyonasında temsil etme hakkını elde ederek başarılarına bir yenisini ekledi.

Gruptaki son maçını 10 Mart Pazar günü, Gebze s... (1196)

“SEZONUN İLK ŞAMPİYONLUĞU HENTBOLDAN......”

  Gebze Gençlerbirliği Spor Kulübü Genç Erkek Hentbol takımı güçlü rakiplerini geride bırakarak KOCAELİ ŞAMPİYONU oldu.

Gebze Gençlerbirliği takımı, Bağdat Spor, Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor ve Derince Belediye takımlarının yer aldığı grupta, zorlu maçlar sonunda rakiplerini geride bırakarak K... (1882)

“Yöneticilerimiz Merkez Hakem Kurulu Başkanını Ziyaret Etti..”

  Türkiye Hentbol Federasyonu, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sayın Barbaros Yılmaz, Hentbol aday hakemlik kursu nedeniyle hafta sonunu İzmit’te geçirdi.

Gebze Gençlerbirliği Spor Kulübü başkanı Metin Gezginci, yöneticiler İbrahim Akçay ve Sadettin Ay ile birlikte Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkez... (1069)

“BEKO ALL-STAR 2013 ORGANİZASYONU COŞTURDU”

  Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen Beko All-Star 2013 organizasyonu Ülker Sports Arena'nın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Gebze Gençlerbirliği S.K tarafından yapılan organizasyon ile küçük sporcularımız ve ailelerinden oluşan 60 kişilik bir katılımcı grubu ile Ülker Sports A... (1578)

“Henkel’den Spora Önemli Destek..”

  Kimya alanında Dünyanın ve ülkemizin en önemli şirketlerinden biri olan Henkel, çalışan ve emeklilerinin gönüllü olarak üstlendikleri sosyal sorumluluk projelerine maddi destek sağlamaktadır.

Henkel, MIT girişimi (Make an Impact on Tomorrow) (yarına bir etki yap) olarak adlandırılan ve çalışanla... (1080)

“MUTLU YILLARRR !!!!”

  SPORCULARIMIZ, TEKNİK ADAMLARIMIZ, AİLELERİ VE TÜM GEBZE’Lİ SPOR SEVERLERİN YENİ YILINI EN İÇTEN DİLEKLERİMİZLE KUTLAR, YENİ YILIN SAĞLIK, MUTLULUK VE BAŞARI GETİRMESİNİ DİLERİZ.

Gebze Gençlerbirlği Spor Kulübü ... (1109)

“MİNİKLERİN ATLETİZM HEYECANI…”

  İlköğretim öğrencilerine yönelik Eğlenceli Atletizm çalışmaları Gebze’de başlıyor. Gençlik Hizmetleri ve Spor il müdürlüğünde görev yapan atletizm antrenörü Mustafa TÜTÜNCÜ tarafından yürütülen proje büyük ilgi görüyor.

Gebze Gençelerbirliği Spor Kulübü ve Gençlik Hizmetleri Spor ilçe müdürlüğü... (1362)

“Gebze Gençlerbirliği 1- 3 DSİ Spor”

  Genç Bayanlar Voleybolda, Gebze Gençlerbirliği ile İzmit DSİ Spor Gebze Spor salonunda karşı karşıya geldiler. Gruptaki ilk maçlarını oynayan her iki takımda maça tutuk başlasalar da, ilk setin ortalarından itibaren toparlanarak güzel bir karşılaşma izlettiler.

Büyük bir çekişmeye sahne olan... (2023)

“Basketbolda Heyecan Sürüyor…”

  Küçük Erkek basketbol ligi 9 takımlı A grubunda mücadele eden Gebze Gençlerbirliği Küçük Erkek basketbol takımı 5. maçlar sonunda grupta 4.sırada yer aldı. İyi bir başlangıç yapan takımımız 5 maçta 3 galibiyet, 2 mağlubiyet ile 8 puan topladı.

Bir sonraki maçta 11 Kasım Pazar günü saat 18:00... (1554)

“Fikstür Çekimi Yapıldı..”

  2012 – 2013 sezonu Basketbol Küçük Erkekler kategorisinde oynanacak maçların fikstür belirleyecek kura çekimi yapıldı.

20 takımın mücadele edeceği deplasmanlı çift devreli küçük erkekler basketbol liginde takımız A grubunda yer aldı.

Gebze Gençlerbirliği küçük erkek takımı ligin ilk ... (1147)

“Maç Heyecanı Başlıyor…”

  Basketbolda, 2012-2013 sezonu maç heyacanı başlıyor. 29 Eylül 2012 Cumartesi günü başlayacak olan Küçük Erkek kategorisi maç programı, 13 Eylül Perşembe günü yapılacak fikstür çekimi ile belirlenecek.

Turnuva hazırlıklarına başlayan takımlarımızın Eylül ayı antreman programı, kulübün interne... (1248)

“Minik Kızların Kupa Başarısı…”

  Minik kızlar çift devreli Kocaeli basketbol liginde mücadele eden Gençler Birliği minik kız basketbol takımı grubu üçüncü olarak tamamladı ve 3.lük kupasını kaldırdı. Gebze Gençlerbirliği takımı beş takımın mücadele ettiği grupta, güçlü rakiplerinin arasında üçüncü sırada yer alarak ilk yılında öne... (2212)

“Ömür Boyu Mutluluklar…”

  Çayirova Belediye Spor yöneticisi ve Çayırova Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü'nde görev yapan Okan Gençoğlu, Aylin Sönmezay ile Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü Sahil Sosyal Tesisleri'nde 9 Haziran Cumartesi günü gerçekleşen nikah töreninde dünya evine girdi.

Sönmezay ve Gençoğlu ail... (1123)

“GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ OLİMPİK GÜN ( OLIMPIC DAY) YÜRÜYÜŞÜNDE …”

  Tüm dünyada ve ülkemizde gelenekselleşerek düzenen Olimpik Gün şenlikleri bu yıl 10 Haziran 2012 günü Gebze ile birlikte 7 şehir merkezinde gerçekleşti. Denizli,Mersin, Rize, Balıkesir, Konya, İstanbul ve Gebze’ de 10’ar dakika ara ile start alan olimpik gün yürüyüşüne her yaştan vatandaşlar büyük i... (1475)

“Ömür Boyu Mutluluklar…”

  Çayirova Belediye Spor yöneticisi ve Çayırova Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü'nde görev yapan Okan Gençoğlu, Aylin Sönmezay ile Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü Sahil Sosyal Tesisleri'nde 9 Haziran Cumartesi günü gerçekleşen nikah töreninde dünya evine girdi.

Sönmezay ve Gençoğlu ail... (1253)

“BAYAN VOLEYBOL TAKIMIMIZ YEMEKTE BULUŞTU”

  Uzun lig maratonu boyunca 30 civarında maç yapan bayan voleybolcularımız, 5 Mayıs Cumartesi günü akşam yemeğinde buluştu. Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mücahit Sak, Gebze Gençlerbirliği Spor Kulübü başkanı Metin Gezginci, yönetim kurulu üyeleri İbrahim Akçay, Reşat Bilir, Sadettin A... (1997)

“GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ ŞAMPİYONNN…”

  Hentbolcularımız şampiyonluklara doymuyor. Küçük Erkekler kategorisnde Kocaeli Şampiyonu olan takımımız, bir üst kateori olan Yıldız Erkeklerde de Kocaeli Şampiyonu oldu. Takımımız ilimizi Bölge Şampiyonasında temsil etme hakkını elde ederek başarılarına bir yenisini ekledi.

Gruptaki son maçı... (1630)

“HENBOLCULARIMIZ KALDIKLARI YERDEN DEVAM EDİYOR..”

  Şampiyonadan dönen takımımız, bir üst kategori olan Yıldız Erkek Kategorisinde maçlarına devam ediyor.

28 Mart Çarşamba günü İzmit Bağdat Spor takımını 28-17 yenerek galibiyetlerine kaldığı yerden devam etti.

31 Mart Cumartesi günü karşılaştığı Derince Belediye takımını da yenmeyi başa... (1277)

“GURURUMUZSUNUZ...”

  Gebze Gençlerbirliği Küçük Erkek Hentbol takımı 22- 25 Mart tarihlerinde Bartın’da yapılan Bölge Şampiyonasında ilimizi başarılı bir şekilde temsil ederek 25 Mart Pazar akşamı Gebze’ye döndüler.

5 takımdan oluşan A grubunda mücadele eden takımımız Bolu, Karabük ve ev sahibi Bartın illeri 1.le... (1971)

“TEŞEKKÜRLER ÖZLEM HOCAM...”

  Voleybol antrenörlerimizden Özlem Ergün Uğurtay hamileliği sebebiyle görevine bir süre ara vermek zorunda kalmıştı.

28 Mart Perşembe akşamı Gebze Gençlerbirliği Spor Kulübün’de yapılan Yönetim Kurulu toplantısı öncesinde, kulübümüze yaptığı katkılar nedeniyle teşekkür edildi.

Yönetim K... (1913)

“VOLEYBOLCULARIMIZ FİNAL GRUBUNA İYİ BAŞLAYAMADI..”

  Yıldız kız voleybol takımımız grup maçlarında başarılı bir performans sergileyerek gruptan çıkarak final grubunda mücadele etmeye hak kazandı.

Final grubunda ise grup maçlarının aksine iyi bir başlangıç yapamadılar. 28 Mart Perşembe günü kent derbisinde Gebze Spor ile karşılaşan Gebze Gençler... (1258)

“HENTBOLDA GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ FIRTINASI DEVAM EDİYOR”

  22 Mart’ta Bartın’da başlayan Küçük Erkekler Hentbol Şampiyonasına fırtına gibi başlayan takımımız galibiyetlerine devam ediyor. Sakatlılar nedeniyle eksik bir kadro ile mücadele eden Hentbol takımımız turnuvaya hızlı bir başlangıç yaparak 22 Mart Perşembe günü ilk maçında Karabük 1.si Kardemir Kara... (1701)

“HENTBOLCULARIMIZIN MAÇ PROGRAMI BELLİ OLDU”

  Küçük Erkek kategorisinde Kocaeli şampiyonu olan Hentbolcularımız, 22- 25 Mart tarihlerinde Bartın’da yapılacak Bölge Şampiyonası’nda A grubunda mücadele edecek takımımızın rakipkleri ve maç programı belli oldu.

A GRUBU

1 ) Gebze Gençlerbirliği S.K - Kocaeli 1. si

2 ) Anafen Kol... (1405)

“ŞAMPİYON TAKIMI BARTIN’A UĞURLUYORUZ…”

  Küçük Erkek kategorisinde Kocaeli şampiyonu olan Hentbolcularımız, 22- 25 Mart tarihlerinde Bartın’da yapılacak Bölge Şampiyonası gruplarında mücade edecekler.

Bartın Ömer Tepesi Spor salonunda yapılacak grup maçlarında takımımız 4 takımlı gruptan 1. çıkması durumnda Türkiye şampiyonasında müca... (1708)

“ŞAMPİYON KUPASINA KAVUŞTU…”

  Kocaeli şampiyonu olana Küçük Erkek Hentbol takımımıza, bölge şampiyonası öncesi şampiyonluk kupası ve küçük Kız Hentbol takımıza üçüncülük kupası verildi.

Grubunda namağlup şampiyon olan takımımıza şampiyonluk kupası, İzmit Bağdat Spor maçı öncesinde Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Sayın Mü... (2240)

“Voleybolun Yıldızları Parlamaya Devam Ediyor…”

  Gebze Gençlerbirliği S.K : 3 – Derince Belediye S.K : 1

Yıldız kız voleybol takımımız 12 Mart Pazartesi günü Gebze spor salonunda karşılaştığı rakibine karşı baştan sona üstün bir oyun sergileyerek, karşılaşmadan 3-1 galip ayrıldı. Takımımız gruptaki son maçını İzmit Hasan Gemici kapalı spor sa... (1434)

“ŞAMPİYONUN GALİBİYET SERİSİ DEVAM EDİYOR…”

  Kocaeli Şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza atan ve Bölge Şampiyonasına katılmaya hak kazanan Küçük Erkek Hentbol takımımız, şampiyona öncesi en ciddi sınav olan Yıldız Erkek kategorisinde de galibiyetlerine devam ediyor.

İzmit Hasan Gemici Spor salonunda oynanan karşılaşmanın ilk seti ta... (1313)

“HENTBOLCULARIMIZIN BİLEĞİ BÜKÜLMÜYOR...”

  Derince Belediye S.K : 22 – Gebze Gençlerbirliği : 34

10 Mart 2012 Cumartesi günü İzmit Hasan Gemici spor salonunda Derince Belediyesi ile karşılaşan Yıldız Erkek takımımız karşılaşmadan 34 -22 gibi farklı bir skorla galip ayrılmayı başardılar. 5-9 , 10-11 ve 7-14’lük setlerle rakibine üstünlük... (1290)

“VOLEYBOLCU KIZLARIMIZ GALİBİYETLERE DEVAM EDİYOR..”

  Gebze Gençler Birliği : 3 – Mustafa Paşa S.K : 0

Yıldız Kız Voleybol takımımız gruptaki ilk maçlar sonunda tek mağlubiyetini aldığı rakibi Mustafa Paşa’yı 3-0 yenmeyi başardı. Büyük çekişmeye sahne olan ilk seti 26-24 kazanan Gebze Gençlerbirliği’nin kızları 2. ve 3. setlerde rakibine 25-18 ve ... (1694)

“”

  Küçük Erkek Hentbol takımımız grup maçlarını tamamlayarak, namağlup Kocaeli Şampiyonu oldular. Sporcularımızı tebrik ediyor, bölge şampiyonasında başarılar diliyoruz.... (1126)

“Gebze Gençler Birliği : 3 – İzmit Belediye :1”

  Yıldız Kız Voleybol takımımız gruptaki ikinci maçında Kocaeli temsilcisi İzmit Belediye Spor ile karşılaştı. 22 Şubat 2012 Çarşamba günü saat 20:00 ‘de Gebze Spor Salonunda oynanan müsabakadan Gebze Gençler Birliği takımı 3-1 galip ayrılarak, ikinci maçını da kazanmayı başardı.

Büyük çekişmeye s... (1973)

“Hentbolcularımızın Galibiyet Serisi Devam Ediyor…”

  Hentbolcularımızın Galibiyet Serisi Devam Ediyor… Hentbolda Küçük Erkek ve Küçük Kız takımlarımızın her ikiside Derince Belediye Spor hentbol takımları ile 18 Şubat Cumartesi günü Derince Spor salonunda karşı karşıya geldiler. Her iki karşılaşmada da takımlarımız galibiyet alarak seriye devam ettil... (1155)

“Hentbolda Çifte Galibiyet Akşamı..”

  Hentbolda Küçük Erkek ve Küçük Kız takımlarımızın her ikiside GSİM hentbol takımları ile 14 Şubat Salı günü Derince Spor salonunda karşı karşıya geldiler. Her iki karşılaşmada da takımlarımız rahat bir galibiyet aldılar.

Karşılaşma sonuçları ,

Küçük Erkek : GSİM - GGB <... (1152)

“Yıldız Kızlar Voleybolda Kent Derbisi Gebze Gençler Birliğinin”

  Yıldız Kız Voleybol takımımız gruptaki ilk maçında güçlü rakiplerinden Gebze Spor’u 3-0 yenmeyi başardı. Setlerde 25-14, 25-15 ve 25-22’lik skorlarla rakibine üstünlük sağlayan takımımız karşılaşmadan 3-0 galip ayrıldı.

Galibiyetin mimarı oyuncular, Ezgi Nigar Sugurtin, Elif Gürkan, Nazlıcan Öza... (2860)

“Atletlerimiz Kar Kış Demeden Çalışıyor..”

  Atletizm takımı sporcularımız Sinan Tatlı, Atakan Yüksel, Ümmügül Yazıcı, Sevilay Hoşoğlu, Semiha Hoşoğlu ve Ali Emre Gök soğuk ve karlı havaya rağmen antrenör Murat Kurtak yönetiminde, çalışmalarına aralıksız devam ediyorlar. Sporcularımızın Gebze stadında yaptıkları çalışmayı kulüp başkanımız Met... (1681)

“Minik Sporcularımız, Spor Okulunda Ter Döküyor”

  Minik sporcularımız spora ilk adımlarını, çalışmalarını Gebze Kapalı Spor Salonunda sürdüren kulübümüzün Basketbol Spor okullarında atıyor. İlköğretim öğrencilerinden oluşan spor okulunun minik sporcuları, Metin Gezginci, Erdal Tuncel, Ali İmran Akyüz ve Gökhan Barış gibi isimlerden oluşan tecrübel... (1128)

“KULÜP ODASI İNŞAAT ÇALIŞMALARI BAŞLADI..”

  Gebze Kapalı Spor Salonu içinde, kulübümüze tahsis edilen alanda kulüp odasının inşası için çalışmalar başladı. 10 gün sonra hizmete açılması planlanan kulüp odası, yönetim kurulu toplantılarının yapıması, kupaların sergilenmesi gibi bir çok amaca hizmet ediyor olacak. Oda inşa çalışmalarını kulüp ... (1000)

“HENTBOL SPOR OKULUMUZ”

  ..... (4672)

“VOLEYBOL SPOR OKULUMUZ”

  ..... (5685)

“BASKETBOL SPOR OKULUMUZ”

  ..... (12959)

Untitled 1

.

.

.